Zgrupowania pełną parą

Po 10dniowym obozie we Włoszech w Livigno wraca część naszych zawodników, narobili się tam kilometrów na nartach i zmęczeni ale zadowoleni niedługo przekroczą granice Polski.

Tymczasem w piątek do Obertilliach wyruszyła Karolina Janko z kadrą juniorów. Przesyłała nam pozdrowienia i piękne zdjęcia z malowniczej wioski w Austrii. Mamy nadzieje, że będzie to dla Ciebie Karo wspaniale przeżycie.

Pozostali trenują na miejscu, część z nich 25go pojedzie na króciutka konsultację do Kościeliska, natomiast już większość wyruszy siódmego grudnia właśnie na Kiry, by pomału rozpocząć sezon 2017/2018.

a przed nami badania sportowo-lekarskie i spotkanie w Urzędzie Miasta:)

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz