Wiktoria i Bartosz – nasze “Nadzieje Olimpijskie”

W weekend 1-3 marca dwójka naszych zawodników miała okazję startować na międzynarodowych zawodach Nadziei olimpijskiej. Wiktoria Zawadziłło oraz Bartosz Penkała rywalizowali na trasach w słowackim Osrblie.

Pierwszego dnia Bartosz zaprezentował się z bardzo dobrej strony zajmując 4 miejsce tuż za podium.                      Warto podkreślić, że były to jego pierwsze zawody w których sprawdził się na strzelnicy w pozycji stojącej.

Drugi dzień w wykonaniu Bartosza przyniósł nam jeszcze więcej emocji. Start masowy, cztery strzelania, pięć kółek… Już od startu było widać, że stać go na to, by być wysoko. Ostatecznie nad miejscem na mecie zadecydowało ostatnie strzelanie, które strzelił bezbłędnie. Pozostałe strzelania również były przyzwoite (1,2,4,0). Dzięki bardzo dobremu biegu, a także niezłemu strzelaniu zameldował się pierwszy na mecie; zdobywając złoty medal dla Polski, dla siebie,   a także dla klubu! Jesteśmy z Ciebie dumni życzymy Ci więcej takich wspaniałych występów.

Wiktorii wyjazd na te zawody, był  “nagrodą” za ciężki i trudny sezon o czym pisała na swoim instagramie:

“Miniony weekend był dla mnie pełen wrażeń i przede wszystkim nowych doświadczeń!💖 Pierwsze starty na zawodach międzynarodowych to coś na co od dawna pracowałam, a przeszkody, które pojawiały się na mojej drodze utrudniały mi to. I w końcu udało się przezwyciężyć wszystko i pojechać pod koniec sezonu na Nadzieje Olimpijskie.

Chodź moje występy nie były takie jakbym chciała, żeby były to i tak cieszę się, że mogłam tam być.🤩 Zobaczyć obiekt w Osrblie i móc się sprawdzić. Wyciągam wnioski i zapamiętuje to co dobre. Dużo się nauczyłam i na pewno następnym razem wykorzystam to w odpowiedni sposób. Przede mną jeszcze kilka ostatnich startów i stety, albo niestety będę musiała pożegnać się z tym sezonem.🤔❤🏆”