Spotkanie z dietetykiem

W czwartek 22.03.2018 o godzinie 16.00 w ZSO przy ul. Harcerskiej organizujemy szkolenie z zakresu prawidłowego odżywiania sportowców.

Szkolenie przeprowadzi Mateusz Gawełczyk, doktorant, nauczyciel akademicki Zakładu Żywienia i Suplementacji AWF Katowice oraz Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Współzałożyciel Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej.

Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich zawodników z roczników 2006 i starszych. Nasz expert bardzo prosi o przybycie przynajmniej jednego z rodziców, gdyż to właśnie Oni przygotowują posiłki i trzymają nad tym piecze.

Dodatkowo każdy z nas może poszerzyć swoją wiedzę na temat roli jaką odgrywa żywienie w życiu sportowca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Godzina może ulec zmianie, jeśli rodzice nie będą mogli dotrzeć na spotkanie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz