Sportowe Wakacje- obóz letni dla dzieciaków idących do 4 klasy SMS

W ramach programu I ty możesz zostać biathlonistą, który realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu i wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, w 2017 roku Polski Związek Biathlonu organizuje obóz wakacyjny dla młodych sportowców pn. sportowe wakacje w terminie 13-22.08.2017 roku w Polanicy Zdroju. Nasz Klub należy do Programu, dzięki czemu i nasi zawodnicy mogą wziąć udział w “Sportowych Wakacjach”.

W tym roku postanowiliśmy, że pierwszeństwo będą miały osoby, które idą do 4 klasy sportowej.

Polanica znajduje się w odległości 10km od zmodernizowanego obiektu biathlonowego w Dusznikach Zdroju, dzięki czemu nasi mali profesjonaliści będą mogli potrenować na międzynarodowym obiekcie biathlonowym.

Zainteresowanych z listy poniżej proszę o pobranie karty kwalifikacyjnej i doniesienie w jak najszybszym czasie.

 

1.BABIŃSKI FILIP

2.BEDNAREK KACPER

3.BEDNARSKI MATEUSZ

4.KOTARSKI MATEUSZ

5.SPROT JULIA

6.SZYNDROWSKA PAULA

7.PAWŁOWSKA ALEKSANDRA

8.GAWŁOWSKI KORNELIUSZ

9.GRABOWSKI FRANCISZEK

10.GACKA KORNELIA

11.PIWOŃ ROBERT

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz