Sportowe Wakacje- Kościelisko 2022

W dniach 17-27.07.2022r. nasze dzieciaczki były na zgrupowaniu w Kościelisku. Mieszkaliśmy we wspaniałym miejscu Kirowy Gościniec, gdzie mieliśmy możliwość zrobić wszystko co zaplanowaliśmy, a na dodatek każdą wolną chwilę spędzać w około domków, a przede wszystkim na dworze. Gdyby nie godzina ciszy poobiedniej dzieciaki siedziałyby tam non stop.

Wszystko nam się udało zrobić, każda z trzech grup treningowych była w górach, jeździliśmy na rolkach ile tylko się dało i strzelaliśmy z laserówek, wiatrówek i z normalnych karabinków. Odwiedziliśmy Termy Chochołowskie, Dolinę Chochołowską najmłodsza grupa zwiedziała na rowerach, byliśmy na smakołykach w Zakopanym.

Było ciężko, ale i wesoło. Nasi trenerzy Ania i Paweł brali udział z nami w wyścigach sztafetek i całkiem nieźle się spisali!

Chodziliśmy do rzeki na krio- regeneracje i było wspaniale!

Zaliczyliśmy urodzinki dójki naszych kolegów i koleżanki.

To był dobry obóz, z fajną ekipą i na pewno do powtórzenia.

Obóz był dofinansowany przez Program Ministerstwa Sportu “Sportowe Wakacje”

Poniżej krótka fotorelacja