Puchar Polski w Dusznikach Zdroju
Za nami pierwszy dzień zmagań w biathlonie letnim- Puchar Polski.
Wspaniałe złotka dla Karoliny Janko i Patrycji Mecler, za które serdecznie gratulujemy.
Dobre miejsca uzyskali również Natan Celmer, o włos od podium- 4miejsce; Łukasz Jedziniak, Wiktoria Celczyńska, Julia Fornalczyk, Bartosz Penkała 6 miejsca, również gratulujemy!!!
Warto podkreślić jeszcze, że dziś bardzo dobry występ zaliczyła Natala Glejzner, super bieg, trochę więcej spokoju na strzelnicy i mogą być spore niespodzianki.
Gratulacje dla Ali Halladin i Adriana Orlińskiego za bardzo fajny debiut! oraz najmłodszym naszym, że pięknie się spisali, a co najważniejsze bezpiecznie!
Niestety są też osoby, którzy dziś postartowali poniżej swoich możliwości, ale jutro jest kolejny dzień i liczymy, że popracują solidnie i na koniec sami będą z siebie zadowoleni. Kochani pamiętajcie szkoda waszej pracy na zbędne kary- w szczególności do DUŻYCH KÓŁEK!!!
Czekamy na jutro!
















Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?Feel free to contribute!