Patryk Czakon kontra NASI “do naprawy”

Rozpoczęliśmy współpracę z naszym byłym trenerem Patrykiem Czakon. Nie jest to jednak byle jaka współpraca. Patryk pracuje w Fitness Factory Chorzów, gdzie jest trenerem personalnym i pomaga naszym zawodnikom odbudować się po sezonie oraz “naprawić szkody” w ich narzędziu pracy:)

Do Patryka trafiła Karolina Janko i Marcin Kos.

Zajęcia odbywają się w wtorek i w czwartek w klubie Fitness Factory w Chorzowie Batorym. Podczas zajęć nasi zawodnicy wykonują solidną pracę nad swoimi słabymi stronami. Mają zajęcia ogólnorozwojowe połączone z stabilizacją czyli to, co przyda im się aktualnie najbardziej.

Karolina skupia pracę nad barkiem i górną częścią pleców, które najbardziej ucierpiały w tym sezonie zimowym, natomiast Marcin nad mięśniami grzbietu, które są jego piętą Achillesową i wymagają  odpowiedniej naprawy, a potem wzmocnienia. Oboje, ale w różnym stopniu wykorzystują pracę z piłeczkami, piłkami gimnastycznymi, rollerem czy gumami.

Patryk krótko skomentował ich współpracę “Pracujemy nad mobilnością, stabilizacją,wzmocnieniem słabych ogniw i poprawą wad postawy“. Brzmi jak bułka z masłem, ale wiemy, że pot będzie wylany hektolitrami.

Dzięki różnorodności ćwiczeń nie ma nudy, a do tego osobowość Patryka sprawia, że oboje zawsze wychodzą uśmiechnięci z sali.

Karolina po dwóch sesjach treningowych skomentowała “choć boli, to gdzieś w świadomości mamy, że warto się pomęczyć, trochę pocierpieć i zobaczyć efekty.”

Lubię takie podejście:) a na pewno będzie bolało, bo Patryk nie odpuszcza!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz