odLOTTOwa jazda z OSHEE!!!

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą ww. akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie.

Projekt będzie realizowany w dwóch etapach, w okresie czerwiec – wrzesień 2017.

W pierwszym z nich, w czerwcu br. organizacje zgłaszają swoje projekty, na które będą chciały pozyskać dofinansowanie. Minimalny budżet zgłaszanego projektu to 150 000 zł, wkład własny – 15% wartości projektu. Tematyka projektu musi być zgodna z celami statutowymi Fundacji LOTTO.

Do 2. etapu zostanie zakwalifikowanych pięćdziesiąt pierwszych organizacji.

Drugi etap to rywalizacja właściwa (lipiec- wrzesień br.) czyli pokonywanie kilometrów na rowerach. Zadaniem wszystkich organizacji, które znajdą się w finale akcji będzie zachęcanie jak największej liczby osób do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Będzie ona polegać na gromadzeniu kilometrów przejechanych na rowerach, na rzecz wybranej organizacji i jej celu społecznego. Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów) otrzymają od Fundacji nagrody pieniężne w postaci dofinansowania projektów zgłoszonych w konkursie.

Nasz klub złożył projekt i udało się dostać do 50 organizacji, które wezmą udział w 2 etapie.

Od 3.07.2017r. rozpoczynamy “zbiórkę” kilometrów na rowerze.

Każdy z Uczestników Akcji powinien zarejestrować się na stronie endomondo.com lub przez
aplikację “Endomondo Sports Tracker”.
Rejestracja Uczestników odbywa się poprzez założenie profilu na Stronie internetowej Aplikacji,
wybór Nicka oraz hasła. Uczestnictwo w Akcji jest dobrowolne i bezpłatne.
Rejestrując się na stronie Endomondo, Uczestnik wybiera z listy pięćdziesięciu Beneficjentów
jednego z nich i na rzecz wskazanego Beneficjenta pokonuje kilometry na rowerze, gromadząc
punkty na koncie Beneficjenta.
W najbliższym czasie będziemy podawali kolejne informacje.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem, listą organizacji, które dostały się do drugiego etapu oraz opisem naszego projektu.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i KRĘCENIA DLA KARLIKÓW!!!!
PRZYPOMINAM RUSZAMY 3.07.2017!
Więcej informacji znajdziecie na: http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz