Mistrzostwa Województwa Śląskiego

W dniach 14, 15.09.2017 na Kubalonce odbyły się zawody wojewódzkie dla młodzików.

Dwa starty wyłoniły najlepszych biathlonistów w województwie śląskim z roczników 2001-2004.

W całokształcie nasi zawodnicy osiągnęli dobre wyniki. Cieszy bardzo dobra postawa na trasie, trochę gorzej z elementem strzelnicy, która niestety w pierwszy dzień dała mocno się we znaki i pozbawiła medali faworytów. Trochę warunki atmosferyczne przeszkadzały, bo w czwartek w biegu indywidualnym towarzyszył silny wiatr i ogólnie wszystkie strzelania były słabsze niż normalnie. Warto podkreślić, iż w biegu indywidualnym na całą stawkę zawodników zaledwie 6 osób strzeliło bezbłędnie z czego 4 naszych: Halladin Alicja, Martyna Kowal, Oliwia Rybacka i Janecki Kamil. Gratulujemy!

W pierwszy dzień wracamy z jednym, ale wspaniałym medalem srebrnym Martiny Woźny. Medal ten cieszy podwójnie gdyż jest to pierwszy medal tej rangi zawodów Martiny, jak również bieg i strzelanie było na bardzo wysokim poziomie.

Drugi dzień bardziej owocny w trofea: Patrycja Mecler ze złotem, a Nikola Szatańska z brązem. Bartosz Penkała otarł się o medal, ostatecznie sklasyfikowany na 4 miejscu 0,5s do trzeciego.

Podsumowując zawody były dobre. Jeszcze raz duże gratulację dla naszych snajperów i medalistów, a także uściski dla pozostałych walczących w barwach naszego klubu!

Poniżej wyniki

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz