Konsultacja szkoleniowa w Czarnym Borze

W ostatnim tygodniu przebywaliśmy w Czarnym Borze na krótkiej konsultacji szkoleniowej, gdzie szlifowaliśmy swoje umiejętności strzeleckie i biegowe. Mimo tego, że było ciężko i w niektórych momentach walczyliśmy ze swoimi słabościami, wróciliśmy do domu z pełnią energii i motywacją do dalszej pracy. Nowy obiekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Śmiało i otwarcie możemy powiedzieć, że na pewno będziemy tam wracać.

 

W ostatnich dwóch dniach zgrupowania mieliśmy możliwość wystartować Wojewódzkich Mistrzostwach Dolnego Śląska w crossie oraz w Pucharze Melafiru. Był to idealny moment, by sprawdzić się ostatni raz przed nadchodzącym sezonem zimowym. Możemy pochwalić się bardzo udanymi startami, podczas których maluchy- Kuba, Klaudia i Oliwia strzelali wyborowo do małych kółek oraz Agatka J., Która po raz kolejny udowodniła że jest “wielka” na strzelnicy! Niektórym zabrakło trochę szczęścia, które spowodowane było szalejącym wiatrem na strzelnicy, ale mimo to progres jest zauważalny!

Drugiego dnia starów dużo emocji dostarczył nam Bartek Penkała, który dzięki spokoju na strzelnicy i dobremu strzelaniu zajął 6 miejsce w Super Sprincie jako najmłodszy ze startujących. Warto podkreślić, że na 19 startujących był w szóstce, która ukończyła bieg.

Świetnie pokazała się również Wiktoria Celczyńska oraz Martina Woźny, które startowały w sprincie na nartorolkach. Życiowe strzelanie Martiny, jak i bardzo dobry bieg dziewczyn, w szczególności Wiktorii pokazał im, że potrafią osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

Wiktoria zajęła 1 miejsce w juniorkach młodszych oraz 2 miejsce w kategorii open, natomiast Martina uplasowała się tuż za nią na 3 miejscu oraz 6.

Tak więc sezon letni uważamy oficjalnie za zamknięty, a my z naszej dyspozycji jesteśmy bardzo zadowoleni.