Karolina Janko na zgrupowaniu Kadry Junior

My i sama Karolina doczekaliśmy się jej pierwszego wyjazdu na Kadrę. Kierunek Obertilliach (AUT).

14.11.- 3.12 obóz pełen nowości, wcale nie łatwy, nie aż tak trudny, po prostu inny, a przez co wyjątkowy, bo i pierwszy i z innym trenerem, w innej grupie. Byliśmy pewni, że Karo sobie poradzi i tak też się stało. Na zakończenie zgrupowania Kadra Junior wzięła udział w Pucharze Austrii, gdzie zajęła 10 miejsce z 2 rundami karnymi.  To bardzo dobry wynik jak na rozpoczęcie rywalizacji międzynarodowej.

Karolina jest bardzo uzdolnioną dziewczyną, w tym roku otrzymała stypendium Moniki Pyrek, za bardzo dobre wyniki nie tylko w sporcie, ale i w nauce. Z tego tytułu takim małym obowiązkiem Karo było założenie fanpagu na FB, na który serdecznie zapraszamy, jest ciekawy i inspirujący https://www.facebook.com/karolinajankobiathlon/.

Jesteśmy pewni, że Karolina będzie rozwijała się w dalszym ciągu tak dynamicznie i niejednokrotnie nas zaskoczy i zadziwi. Trzymamy kciuki i czekamy na najbliższe zawody.

Tymczasem

możecie podejrzeć wyniki z Pucharu Austrii.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz