Sportowe wakacje- lista rzeczy potrzebnych na wyjazd

Wyjazd na Sportowe wakacje w dniu 13.08.2017, zbiórka ul. Harcerska 2 – pod magazynem, Chorzów; godzina. 7:45; powrót w dniu 22.08.2017

Dzieci muszą zabrać ze sobą:

– wypełnioną kartę kwalifikacyjną podaną w poprzednich wpisach oraz podpisany przez rodzica/ opiekuna prawnego jakie lekarstwa można podać dziecku w razie przeziębienia, bólu brzucha, głowy, zęba itd.

oświadczenia sportowe wakacje

nowa-karta-polanica

– legitymacje szkolną

– 2x buty sportowe, sandały sportowe, klapki prysznicowe, obuwie zmienne do chodzenia po ośrodku

– kurtka przeciwdeszczowa

– plecaczki

– bidon

– czapka z daszkiem

– filtry do opalania

– środki na komary i kleszcze

– strój kąpielowy

– ręcznik x2

– rolki , kaski, natomiast nartorolki,buty i kije trzeba przygotować odpowiednio wcześniej(spotkać się w magazynie)

– odzież sportowa

– rękawiczki typu „rowerowe”

– jeżeli dziecko przyjmuje jakieś leki, należy przygotować rozpiskę podawanych lekarstw, lekarstwa należy opisać nazwiskiem i przekazać w dniu przyjazdu do pielęgniarki)

  1. Kluby zabierają:

– podpórki

– karabinki laserowe

– piłki/ słupki/ grzybki/ płotki oraz inny sprzęt sportowy

– taśmę mierniczą, gwizdek, stoper

 

Opiekunowie podczas wyjazdu:

  • Aleksandra Trela
  • Patrycja Hojnisz

Letnie zgrupowania- aktualizacja

Poniżej lista osób chętnych na zgrupowanie w Połczynie Zdroju oraz w Ptaszkowej. Prosimy obowiązkowo pobrać i wypełnić kartę kwalifikacyjną. Przypominam o wpłatach na zgrupowania!

TYLKO osoby, które już oddały karty kwalifikacyjne bardzo proszę uzupełnić dodatkowo zgody na leczenie w razie wypadków

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku Ptaszkowa 2017

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku Połczyn Zdrój 2017

ZGODA NA LECZENIE

UKS Karlik Chorzów PTASZKOWA

22-30.07.2017

  Imię nazwisko
1. Bełtowski Mateusz
2. Celczyńska Wiktoria
3. Celmer Natan
4. Fornalczyk Julia
5. Glejzner Natalia
6. Halladin Alicja
7. Janecka Dorota
8. Janko Karolina
9. Jedziniak Łukasz
10. Jęczmyk Agata
11. Kłobusińska Karolina
12. Kozłowski Dawid
13. Mecler Patrycja
14. Penkała Bartosz
15. Pikulski Bartosz
16. Rybacka Oliwia
17. Skolik Patryk
18. Szatańska Nikola
19. Woźny Martina
20. Zaremba Rafał

UKS Karlik Chorzów POŁCZYN ZDRÓJ

10-21.08.2017

  Imię nazwisko
1. Babiński Michał
2. Bednarek Jakub
3. Bednarski Łukasz
4. Bełtowski Mateusz
5. Biniecki Jakub
6. Celczyńska Wiktoria
7. Celmer Natan
8. Fornalczyk Julia
9. Glejzner Natalia
10. Halladin Alicja
11. Janecka Dorota
12. Janecki Kamil
13. Janko Karolina
14. Jedziniak Łukasz
15. Jęczmyk Agata
16. Juniewicz Alicja
17. Kowal Martyna
18. Kozłowski Dawid
19. Książek Agata
20. Mecler Patrycja
21. Niedurny Klaudia
22. Noszczyk Szymon
23. Penkała Bartosz
24. Pikulski Bartosz
25. Rybacka Oliwia
26. Sigulski Tymek
27. Sławiński Ksawery
28. Stanik Asia
29. Stelmaszewski Daniel
30. Straszak Mateusz
31. Straszak Natalia
32. Straszkiewicz Zosia
33. Suchy Oliwia
34. Szatańska Nikola
35. Szyndrowski Milan
36. Tatara Paweł
37. Woźny Martina
38. Zaremba Rafał
REZERWA
39. Kłobusińska Karolina
40. Kos Marcin
41. Stanik

Sportowe wakacje 2017

Poniżej przedstawiamy listę osób jadących na Sportowe Wakacje 2017 w terminie 13-22.08.2017 w Polanicy Zdrój.

Kto z listy poniżej nie ma jeszcze karty kwalifikacyjnej bardzo proszę o jak najszybsze uzupełnienie i doniesienie.

Sprot Julia
Bednarski Mateusz
Szyndrowska Paula
Babiński Filip
Bednarek Kacper
Pawłowska Aleksandra
Kotarski Mateusz
Konc Wiktoria
Gawłowski Korneliusz
Sprot Igor
Jaskólska Martyna
Lutowska Julia
Patryk Penkała- trener

Zgrupowanie Połczyn Zdrój

Poniżej lista osób chętnych na zgrupowanie w Połczynie Zdroju. Prosimy obowiązkowo pobrać i wypełnić kartę kwalifikacyjną.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku Połczyn Zdrój 2017

Osoby, które są na liście rezerwowej na wyjazd „Sportowe wakacje” dostaną tak szybko jak to możliwe informację, który obóz ich dotyczy.

UKS Karlik Chorzów POŁCZYN ZDRÓJ

10-21.08.2017

  Imię nazwisko
1. Babiński Michał
2. Bednarek Jakub
3. Bednarski Łukasz
4. Bełtowski Mateusz
5. Biniecki Jakub
6. Celczyńska Wiktoria
7. Celmer Natan
8. Fornalczyk Julia
9. Glejzner Natalia
10. Halladin Alicja
11. Janecka Dorota
12. Janecki Kamil
13. Janko Karolina
14. Jaskólska Martyna
15. Jedziniak Łukasz
16. Jęczmyk Agata
17. Juniewicz Alicja
18. Kowal Martyna
19. Kozłowski Dawid
20. Książek Agata
21. Lutowska Julia
22. Mecler Patrycja
23. Niedurny Klaudia
24. Noszczyk Szymon
25. Penkała Bartosz
26. Pikulski Bartosz
27. Rybacka Oliwia
28. Sigulski Tymek
29. Sławiński Ksawery
30. Sprot Igor
31. Stanik Asia
32. Stelmaszewski Daniel
33. Straszak Mateusz
34. Straszak Natalia
35. Straszkiewicz Jan
36. Straszkiewicz Zosia
37. Suchy Oliwia
38. Szatańska Nikola
39. Szyndrowski Milan
40. Tatara Paweł
41. Woźny Martina
42. Zaremba Rafał
REZERWA
43. Kłobusińska Karolina
44. Kos Marcin
45. Gołębiowska Inga
46. Grabowski Franciszek

Puchar Polski w biathlonie letnim

W dniach 9-11.06.2017r. w Dusznikach Zdroju odbędzie się Puchar Polski w biathlonie letnim- cross.

Poniżej lista osób, które będą uczestniczyły w wyjeździe.

1.       Bełtowski Mateusz Junior
2.       Biniecki Jakub Młodzik młodszy
3.       Celczyńska Wiktoria Juniorka młodsza
4.       Celmer Natan Junior
5.       Fornalczyk Julia Młodziczka młodsza
6.       Glejzner Natalia Młodziczka młodsza
7.       Gołębiowska Inga Młodziczka młodsza
8.       Halladin Alicja Młodziczka młodsza
9.       Janecka Dorota Juniorka młodsza
10.   Janecki Kamil Młodzik
11.   Janko Karolina Juniorka młodsza
12.   Jedziniak Łukasz Junior młodszy
13.   Jęczmyk Agata Młodziczka
14.   Juniewicz Alicja Młodziczka
15.   Kowal Martyna Młodziczka
16.   Kozłowski Dawid Młodzik młodszy
17.   Ligocki Mateusz Młodzik młodszy
18.   Mecler Patrycja Młodziczka młodsza
19.   Niedurny Klaudia Młodziczka młodsza
20.   Orliński Adrian Młodzik młodszy
21.   Penkała Bartosz Młodzik młodszy
22.   Pikulski Bartosz Młodzik młodszy
23.   Rybacka Oliwia Młodziczka
24.   Sigulski Tymek Młodzik młodszy
25.   Sławiński Ksawery Młodzik młodszy
26.   Skolik Patryk Junior młodszy
27.   Stelmaszewski Daniel Młodzik młodszy
28.   Szatańska Nikola Młodziczka młodsza
29.   Woźny Martina Młodziczka
30.   Zaremba Rafał Junior młodszy
Rezerwa:  
31.   Kłobusińska Karolina Młodziczka młodsza
32.   Kos Marcin Junior

Program zawodów

9.06.2017 TRENING OFICJALNY
15.30-17.30 Trening Oficjalny wszystkich kategorii wiekowych
19.00 Zebranie trenerów- losowanie
10.06.2017 BIEGI SPRINTERSKIE
10.00-10.25 Przystrzeliwanie broni (Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi)
10.30-10.50 Przystrzeliwanie broni (Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze)
11.00 Start do biegów sprinterskich 4km- Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi
11.45 Start do biegów sprinterskich 3km- Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze
12.30-12.50 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy, Młodziczki)
12.55-13.20 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy Młodsi, Młodziczki młodsze)
13.30 Start do biegów sprinterskich 2,5km- Młodzicy, 2km- Młodziczki
14.30 Start do biegów sprinterskich 1,5km- Młodzicy młodsi, Młodziczki młodsze
15.15 Dekoracja za miejsca 1-6
11.06.2017 BIEGI POŚCIGOWE  (interwał startowy 5 sekund)
9.00-9.25 Przystrzeliwanie broni (Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi)
9.30-9.50 Przystrzeliwanie broni (Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze)
10.00 Start do biegów pościgowych 6km- Seniorzy, Juniorzy
10.30 Start do biegów pościgowych 4km- Juniorzy młodsi
11.00 Start do biegów pościgowych 5km- Seniorki, Juniorki
12.00 Start do biegów pościgowych 4km- Juniorki młodsze
12.30-12.50 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy, Młodziczki)
12.55-13.20 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy młodsi, Młodziczki młodsze)
13.30 Start  do biegów pościgowych 3km- Młodzicy
14.00 Start do biegów pościgowych 2,5km- Młodziczki
14.30 Start do biegów pościgowych 2km- Młodzicy młodsi
15.00 Start do biegów pościgowych 2km- Młodziczki młodsze
15.45 Dekoracja za miejsca 1-6

BADANIA SPORTOWO-LEKARSKIE

Poniżej wykaz badań dla każdego zawodnika. Proszę się zapoznać i stosować do terminów.

Przypominam- kto jest pierwszy raz- konieczne jest skierowanie do lekarza medycyny sportowej oraz dyskietka NFZtu.

Na każdą wizytę musimy mieć ważne badanie krwi i moczu, badanie to wykonujemy raz na rok.

Maj- nowe dni treningowe, nowe godziny!

Witajcie,

tak jak zapowiadaliśmy rozpoczął się maj, zmienia się plan treningowy.

W poniedziałek każdy dostanie rozpiskę papierową, kogo nie będzie proszę się upominać potem!

Rozpiska jest również na grupie KARLIKI na fb.

W najbliższy poniedziałek 1 i 2 Gimnazjum (z ZSO nr2) widzimy się na strzelnicy o 8:00  dojazd na rowerach; pozostali o 16:00 na Harcerskiej.

 

Zgrupowanie w Połczynie Zdroju.

W tym roku głównym obozem letnim jest zgrupowanie w Połczynie Zdroju w dniach 10-21.08.2017r.

Bardzo proszę chętnych o zapisywanie się na obóz- informacje potwierdzone na piśmie- oraz dokonywanie wpłat zaliczkowych w kwocie 150zł na konto klubu do dnia 31.05.2017r.

W razie pytań kontakt telefoniczny do trenerki.

 

Sportowe Wakacje- obóz letni dla dzieciaków idących do 4 klasy SMS

W ramach programu I ty możesz zostać biathlonistą, który realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu i wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, w 2017 roku Polski Związek Biathlonu organizuje obóz wakacyjny dla młodych sportowców pn. sportowe wakacje w terminie 13-22.08.2017 roku w Polanicy Zdroju. Nasz Klub należy do Programu, dzięki czemu i nasi zawodnicy mogą wziąć udział w „Sportowych Wakacjach”.

W tym roku postanowiliśmy, że pierwszeństwo będą miały osoby, które idą do 4 klasy sportowej.

Polanica znajduje się w odległości 10km od zmodernizowanego obiektu biathlonowego w Dusznikach Zdroju, dzięki czemu nasi mali profesjonaliści będą mogli potrenować na międzynarodowym obiekcie biathlonowym.

Zainteresowanych z listy poniżej proszę o pobranie karty kwalifikacyjnej i doniesienie w jak najszybszym czasie.

 

1.BABIŃSKI FILIP

2.BEDNAREK KACPER

3.BEDNARSKI MATEUSZ

4.KOTARSKI MATEUSZ

5.SPROT JULIA

6.SZYNDROWSKA PAULA

7.PAWŁOWSKA ALEKSANDRA

8.GAWŁOWSKI KORNELIUSZ

9.GRABOWSKI FRANCISZEK

10.GACKA KORNELIA

11.PIWOŃ ROBERT