Zgrupowanie szkoleniowe połączone z Mistrzostwami Polski Młodzików

W dniu 20.02.2021r. wyjeżdżamy na zgrupowanie szkoleniowe do Dusznik Zdroju.

Zbiórka pod magazynem o 8:30

Zakwaterowanie w Villa Fortuna; 

Prosimy na zbiórkę mieć w pełni wypełnione wszystkie dokumenty ⬇️⬇️⬇️

REGULAMIN ZGRUPOWANIA 2021

REGULAMIN-ZGRUPOWANIA-COVID-2021

OŚWIADCZENIE-RODZICA-COVID-2021

REGULAMIN-ODBIORU-DZIECKA-Z-OBOZU-I-ODWIEDZIN

ZGODA-NA-LECZENIE

KARTA KWALIFIKACYJNA-2021

‼️‼️Zawody PZBiath. regulamin COVID ‼️‼️

Poniżej ⬇️⬇️⬇️załączamy komunikat zawodów

Komunikat

 

⬇️ Lista zawodników wyjeżdżających na zawody ⬇️

1 BABIŃSKI FILIP
2 BEDNAREK JAKUB
3 BEDNAREK KACPER
4 BEDNARSKI MATEUSZ
5 BZDYRA AMELIA
6 CIESEK NATASZA
7 GAWŁOWSKI KORNELIUSZ
8 GŁOWNIAK SARA
9 JASKÓLSKA MARTYNA
10 KOTARSKI MATEUSZ
11 LUTOWSKA JULIA
12 ŁABĘDZKI JAN
13 NALEPA KAROLINA
14 NIEDURNY KLAUDIA
15 PAWLIŃSKA WANESSA
16 PRAJSNAR MARTYNA
17 SPROT JULIA
18 SUCHY OLIWIA
19 SZYNDROWSKA PAULA
20 ZACZYK ŁUKASZ
PIŃKOWSKA LIDIA UKS LIDER KATOWICE
STANIECZEK OLGA

TRENERZY: MICHAŁ CYL, AGNIESZKA CYL

Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików- 12 medali!

W dniach 15-16.02.2021r w Wiśle na trasach biegowych Kubalonka rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Śląskiego.

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania zdobywając komplety medali w obu biegach. Liczymy, że będzie to dobry prolog Mistrzostw Polski Młodzików, które zostaną rozegrane w Dusznikach Zdroju w terminie 25-28.02.2021r.

W miniony poniedziałek, przy idealnych warunkach odbył się bieg indywidualny, strzelanie LLL. Słońce sprzyjało skuteczności na strzelnicy, dlatego niezmiernie ważny był bieg.

W kategorii młodzik bezkonkurencyjny był 🏆 Jakub Bednarek strzelający 0-0-0, który wygrał z kolegami klubowymi 🥈 Łukaszem Zaczykiem (strzelał 0-1-0) oraz  🥉Filipem Babińskim (0-1-1). Dobrze zaprezentował się również Mateusz Bednarski (0-1-1), który zajął niewdzięczne 4️⃣ miejsce, a Mateusz Kotarski (3-1-0) 6️⃣

MŁODZICY- indywidualny

Młodziczki z naszego klubu strzelały bezbłędnie i kolejno zajęły:

🏅 Niedurny Klaudia (0-0-0)

🥈 Suchy Oliwia (0-0-0)

🥉 Prajsnar Martyna (0-0-0)

Martyna Jaskólska (0-0-0) zajęła 5️⃣ miejsce strzelając również bezbłędnie

Tuż za pierwszą szóstką uplasowała się Paula Szyndrowska (0-0-0), zabrakło jej 2sekund do 6 miejsca.

MŁODZICZKI- indywidualny

Dzień drugi już wietrzny i na pewno bardziej mroźny, przynióśł trochę więcej kar, ale miejsca były równie wysokie jak podczas poniedziałkowego biegu.

W chłopcach po raz kolejny z dużą przewagą wygrał

🥇 Jakub Bednarek (0-0)

🥈 Filip Babiński (0-0)

🏅 Łukasz Zaczyk (0-1)

4️⃣ Mateusz Kotarski (0-0)

MŁODZICY- sprint

W dziewczynkach ponownie zwyciężyła 🏆 Klaudia Niedurny

natomiast 🥈 Martyna Prajsnar i  🥉 Oliwia Suchy zamieniły się miejscami

MŁODZICZKI- sprint

 

Gratulujemy maluszkom, którzy startowali wprawdzie poza konkurencją, ale doskonale radzili sobie z karabinkami i na nartkach

🎯⚪⚪⚪⚪⚪🎯

Oczywiście brawa 👏💪👍 należą się każdemu, kto startował!!! spisaliście się na wysokim poziomie i mamy nadzieję, że poprzez doświadczenie będzie wam łatwiej na najważniejszej imprezie sezonu- Mistrzostwach Polski!

Najlepsze Mistrzostwa Polski Juniorów dla naszego Klubu!

Zakończyliśmy Mistrzostwa Polski Juniorów. ⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️ 🏆

Można by powiedzieć, że są to nasze historyczne Mistrzostwa Polski, ponieważ nigdy dotychczas nie mieliśmy tylu medali ‼️

Mimo olbrzymiego mrozu, zawodnicy wywalczyli naprawdę dobre pozycje ❄️🌨☃️ ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Indywidualnie znakomicie spisał się Kacper Brzóska, który zdobył 3️⃣ x🥈medal‼️

Do puli indywidualnych osiągnięć zaliczymy również 🥈 Natalii Glejzner w biegu indywidualnym

🥉 Mateusza Cabała  bieg indywidualny

🥉 Fabiana Suchodolskiego z biegu pościgowego.

Nasze sztafety wykonały również wspaniałą pracę ‼️ zajmując :

w juniorach młodszych 🥈(Kacper Brzóska, Paweł Tatara, Fabian Suchodolski) 🖤🤍

w juniorach również 🥈 (Kacper Rutkowski, Mateusz Cabała, Bartosz Penkała). 🖤🤍

Gościnnie u nas Michał Neumann zrobił świetne 🥈 oraz Wika Celczńska 🥉 oboje z KS AZS AWF Katowice! Fajna robota, dobra współpraca!

Jak to po każdych zawodach pewien niedosyt jest, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia 🎯, natomiast progres jaki zrobili nasi zawodnicy w porównaniu do lat wstecz jest olbrzymi‼️

Cieszymy się również z małych sukcesów jak : strzelania- szybkie i czyste,⚪️⚪️⚪️⚫️⚪️ osiągnięte rekordowe rezultaty, przełamywanie własnych słabości.

Tym, którzy nie do końca są usatysfakcjonowani będziemy do skutku powtarzać żeby byli cierpliwi i dalej pracowali!

Mamy wspaniały sport, ale jak wspaniały tak i wymagający. Ci, którzy solidnie przepracowali cały rok, nie mogą sobie nic zarzucić. Sezon się jeszcze nie skończył, czekamy na kolejne starty i poprawę tego, co należałoby zmienić.

Gratulujemy serdecznie wyników, pracy, serca pozostawionego na trasie. Czekamy na więcej!🥇🥈🥉🎯🏆❤️🖤🤍

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do takich rezultatów, Pani Agnieszce, Mateuszowi, Marcinowi, trenerom Michałowi, Pawłowi, Patrykowi

Dziękujemy Gabriela Moździerz za przepiękne i profesjonalne fotki!
najlepsza ekipa
srebrna sztafeta juniorów
trzykrotny srebrny medalista Kacper Brzóska
brązowy medalista Mateusz Cabała
🙂
srebrna Natala Glejzner
srebrny Michał Neumann
  Fabian Suchodolski i Kacper Brzóska medaliści dochodzenia
2 miejsce Natalia Glejzner
2 miejsce Kacper Brzóska, 6 miejsce Fabian Suchodolski- indywidualny
Bartosz Pikulski
Fabian Suchodolski brązowy medalista biegu na dochodzenie, srebro w sztafecie
Nata Glejzner
3 miejsce Mateusz Cabała, 6 miejsce Bartosz Penkała
7 miejsce Dawid Kufieta
   kumple
  radość na mecie Michał Neumann
4 miejsce Bartosz Penkała 5 miejsce Kacper Rutkowski
meta- srebro
Wika Celczyńska
Natala
Fabian
2 miejsce Michał Neumann
3 miejsce Wiktoria Celczyńska
2 miejsce Kacper Brzóska; 3 miejsce Fabian Suchodolski
Wiktoria Celczyńska
4 miejsce Kacper Rutkowski
  2 miejsce Kacper Brzóska; 5 miejsce Fabian Suchodolski

MP w biegach narciarskich

W ubiegły weekend wystartowaliśmy w Mistrzostwach Polski młodzików i UKS-ów w Klikuszowej 

Nasi zawodnicy odnotowali, mimo że startowali bez karabinków, bardzo dobre rezultaty. Debiuty w biegach narciarskich zaliczyła grupa młodzików(2005-2006), młodziczek(2005-2006), dziewczynek(2007-2008), chłopców(2007-2008), dziewczynek młodszych(2009 i młodsi) i chłopców młodszych(2009 i młodsi). Na szczególne gratulacje zasługują Martyna Jaskólska (6 m-ce i tylko 15s. do pierwszego) oraz Oliwia Suchy (11 m-ce).

Świetnie spisali się najmłodsi, dla których to był pierwszy start na arenie ogólnopolskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej wyniki zawodów ↓

WYNIKI

Biegi narciarskie- nowe wyzwania

W tym roku postanowiliśmy podbudować naszą formę i nauczyć się przy okazji czegoś nowego.

Zabraliśmy naszą młodszą grupę na zawody biegaczy narciarskich!

Wystartowaliśmy dotychczas w dwóch Pucharach Grupy Azoty- oba odbyły się w Zakopanym.

Było to niesamowite doświadczenie, inne bieganie jak zawsze, ale…

Już w najbliższy weekend, całą grupą naszych młodziaków jedziemy na Mistrzostwa Polski Młodzików w biegach narciarskich do Klikuszowej.

Trzymajcie kciuki za młodzież, a poniżej wrzucamy wyniki z zawodów, żeby troszkę pochwalić naszych młodziaków walczaków!

Martna Jaskólska

Martyna Prajsnar

Oliwia Suchy

Jakub Bednarek

Klaudia Niedurny

Łukasz Zaczyk

Mateusz Bednarski

Mateusz Kotarski

Filip Babiński

Amelia Bzdyra

Wanessa Pawlińska

To osoby, które „przecierały trasy” dla naszego klubu!

Zwróćmy uwagę jak fajne wyniki osiągnęli!

MŁODZIK 1

MŁODZICZKI 1

CHŁOPCY 1

DZIEWCZĘTA 1

CHŁOPCY

DZIEWCZĘTA

MŁODZIK

MŁODZICZKI

 

Puchar Polski CWI- 5 medali dla naszych zawodników

Za nami pierwsze starty w tym roku.

Niestety w okrojonym składzie, bo młodzicy i młodzicy młodsi będą mieli swoje zawody.

Pierwsze CWI były rozegrane w Dusznikach Zdroju, na szczęście udało się ze śniegiem i mogliśmy rywalizować.

Zaczęliśmy od sprintów gdzie:

Fabian Suchodolski zdobył złoto

Natalia Glejzner uplasowała się na drugiej pozycji

Kacper Brzóska i Bartosz Penkała zajęli 4 miejsce

Kacper Rutkowski był piąty

Laura Olczyk zaliczyła swój debiut z karabinem na plecach i spisała się naprawdę znakomicie!

Dzień drugi i biegi masowe przyniosły:

Dwa srebrne medale, jeden dla Bartosza Penkały, po fascynującym, wygranym o 0,4s finishu z Marcinem Zawołem, drugi dla Fabiana Suchodolskiego

Brązowy medal dla Natalii Glejzner

Ponownie bardzo dobrze zaprezentowała się Laura, która strzeliła swoje pierwsze zerko w pozycji leżącej na zawodach!

Kacper Brzóska zajął wysokie piąte miejsce.

!!!Fabian Suchodolski po dwóch startach prowadzi w generalnej klasyfikacji juniorów młodszych CWI!!!

 

Każdemu walczakowi gratulujemy i jak to zwykle bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia- czekamy na więcej!

Mistrzostwa Województwa Śląskiego

W dniach 23-24.09.2020r. w Wodzisławiu Śląskim Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zostały rozegrane dwa biegi indywidualny i sprint.

W biegu indywidualnym na najwyższym stopniu podium stanęła Martyna Prajsnar.

Klaudia Niedurny zajęła wysokie 5 miejsce.

W kategorii chłopców srebro wywalczył Łukasz Zaczyk.

Tuż za podium na 5 miejscu uplasował się Kuba Bednarek, a na 6 Szymon Noszczyk.

Natomiast w biegu sprinterskim Oliwia Suchy zdobyła srebrny krążek, tracąc zaledwie 1s. do zwyciężczyni i wygrywając 0,2s. nad trzecią.

Mistrzyni z biegu indywidualnego Martyna Prajsnar była 4, przegrywając tylko 7 sekund do podium.

Łukasz Zaczyk w biegu sprinterskim zajął 3 miejsce, Filip Babiński po wspaniałym biegu 5 , a Mateusz Bednarski poprawił się niesamowicie po biegu indywidualnym i wywalczył 6.

Wszyscy nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze, po raz kolejny walczyli jak lwy i nie poddawali się na trasie!

Gratulację!

Mistrzostwa Polski – cross

Mistrzostwa Polski dobiegły końca. Wywalczyliśmy 11 medali, co pozwoliło nam zająć trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej Klubów.

Długo oczekiwane starty otworzył bieg indywidualny, podczas którego znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy. Po pierwszym dniu zanotowaliśmy świetne rezultaty :

  • 2 m-ce Bartosz Pikulski              

          

  • 3 m-ce Fabian Suchodolski

  • 3 m-ce Martyna Prajsnar

  • 2 m-ce Natalia Glejzner

  • 2 m-ce Łukasz Zaczyk

  • 4 m-ce Bartosz Penkała

  • 6 m-ce Kacper Brzóska(ZSMS Chorzów)
  • 6 m-ce Paula Szyndrowska

Oprócz tak wspaniałych miejsc zaliczyliśmy mnóstwo małych sukcesów. – bezbłędne strzelania – fantastyczne finish’e – rekordy na strzelnicach – rekordy na trasach – wspaniale znoszenie porażki Jesteśmy z was dumni i gratulujemy!

Kolejny dzień i sprint przyniósł nam:

—-wybitny wynik Łukasza Zaczyka, który bezbłędnie strzelając i biegnąc jak szalony wyszarpał złoto w idealnym stylu.

fbt

—- równie udany występ zaliczył Fabian Suchodolski plasując się na drugiej pozycji i zdobywając swój drugi medal na tych Mistrzostwach Polski

—-wysoki poziom zaprezentowała Martyna Prajsnar, która powtórzyła wynik z dnia poprzedniego i do swojej kolekcji dorzuciła drugi brąz.

—-bardzo dobry występ i olbrzymi progres zanotował Dawid Kufieta, który po niesamowitym biegu zakończył zmagania na 6 miejscu.

—- tuż za podium, na 5 miejscu, uplasował się Bartosz Penkała.

—- Mateusz Cabała po bardzo mocnym biegu zajął czwarte miejsce, mieszając w bardzo silnej stawce.

—- tylko półtora sekundy zabrakło Oliwii Suchy do zdobycia brązowego medalu.

 

Na sam koniec Mistrzostw Polski wisienka na torcie, mistrzowska sztafeta juniorów młodszych. Chłopaki w składzie Fabian Suchodolski, Dawid Kufieta i Bartosz Penkała w idealnym stylu wywalczyli złoto, potwierdzając tym, że ich systematyczna praca przynosi rewelacyjne efekty. Dla młodszych kolegów i koleżanek to wzór do naśladowania.

W ich ślady poszli młodzicy młodsi, którzy w składzie Mateusz Bednarski, Filip Babiński i Łukasz Zaczyk do samego końca walczyli o pozycję medalową. Wywalczyli złoto!

Drugie miejsce zajęły również młodziczki młodsze, w składzie Paula Szyndrowska, Martyna Jaskólska oraz Oliwia Suchy. Dziewczęta, podobnie jak chłopcy z ich kategorii wiekowej, musiały mocno walczyć do samego końca, a do złota zabrakło bardzo niewiele.

Gratulujemy każdemu, kto dzielnie walczył o jak najlepsze miejsce dla siebie w tych zawodach. Za postawę godną zawodnika i serducho włożone w pracę na trasie i strzelnicy!

 

Zgrupowanie sierpniowe

W tym roku zgrupowanie sierpniowe odbędzie się w Dusznikach Zdroju.

Zakwaterowanie w

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Strzecha

http://www.osrodekstrzecha.pl/

ul. Górska 12
57-340 Duszniki-Zdrój


Bardzo prosimy pobrać poniższe dokumenty i do dnia 15.07.2020r. dostarczyć trenerom!
(OPRÓCZ OŚWIADCZENIA RODZICA, KTÓRE DOSTARCZAMY W DNIU WYJAZDU!)

KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

Warunki uczestnictwa w obozie

ZGODA NA LECZENIE 

Oświadczenie rodzica COVID-19

Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorów_wypoczynku_dzieci_i_młodzieży

Regulamin uczestnictwa COVID- 19
Regulamin higieny COVID-19

Prosimy aby zawodnicy mieli ze sobą:

  • Legitymację szkolną
  • Kartę chipową- dyskietkę do lekarza
  • Komplet ubrań klubowych
  • Ubrania sportowe letnie
  • Ubrania rowerowe
  • Chusty, czapki z daszkiem, rękawiczki na nartorolki/ rowerowe
  • Odpowiednią ilość bielizny i skarpetek na zmianę- długich nie tylko „stópek” ze względu na otarcia od butów narciarskich- biorąc pod uwagę dwa-trzy treningi dziennie!
  • Kurtki przeciwdeszczowe
  • Dresy, getry, spodenki, koszulki, ew. termo, bluzy z długim rękawem i inne rzeczy potrzebne na treningi w terenie
  • Buty do biegania (adidasy), buty na zmianę na salę/ siłownie (trampki, tenisówki)
  • Buty do chodzenia
  • Kto ma w domu zimowe buty narciarskie ten zabiera!!!
  • Klapki bądź kapcie do chodzenia po pensjonacie
  • Kosmetyki: szampon, mydło, pasta do zębów, szczoteczka do zębów
  • 2 ręczniki (duży i mały)
  • Ręczniki i stroje kąpielowe
  • Nerki na picie lub pasy na biodra i bidon (bidony)
  • Komputery, tablety telefony i inne drogocenne rzeczy zabieramy na własną odpowiedzialność
  • Kto ma w domu paski do strzelania
  • kremy/spraye z filtrem
  • kremy/spraye przeciwko ugryzieniom owadów

Sprzęt potrzebny na zgrupowaniu:

  • nartorolki
  • kije do imitacji
  • kije do nartorolek
  • rowery
  • kaski
  • buty narciarskie
  • ewentualnie ochraniacze
  • paski do strzelania
  • KBKS

Lista osób powołanych na zgrupowanie:

  1. Jaskólska Martyna
  2. Zaczyk Łukasz
  3. Brzóska Kacper
  4. Cabała Mateusz
  5. Kotarski Mateusz
  6. Szyndrowska Paula
  7. Suchy Oliwia
  8. Prajsnar Martyna
  9. Niedurny Klaudia
  10. Bednarek Jakub
  11. Głowniak Sara
  12. Olczyk Laura
  13. Noszczyk Szymon
  14. Tatara Paweł
  15. Glejzner Natalia
  16. Pikulski Bartosz
  17. Kufieta Dawid
  18. Woźny Martina

Trenerzy:

  1. Cyl Agnieszka
  2. Penkała Patryk

Wyjazd Darłówko

Zgrupowanie sierpniowe odbędzie się w Dusznikach Zdroju.

Zakwaterowanie w

APARTAMENTY GAJA

76-150 Darłówko Wschodnie
ul. Północna 24


Bardzo prosimy pobrać poniższe dokumenty i do dnia 20.08.2020r. dostarczyć trenerom! 
(OPRÓCZ OŚWIADCZENIA RODZICA, KTÓRE DOSTARCZAMY W DNIU WYJAZDU!)

KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

warunki uczestnictwa w obozie

ZGODA NA LECZENIE

Oświadczenie rodzica COVID-19

Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorów_wypoczynku_dzieci_i_młodzieży

Regulamin uczestnictwa COVID-19

Regulamin higieny COVID-19


Sprzęt potrzebny na zgrupowaniu:

  • nartorolki
  • kije do nartorolek
  • kaski
  • buty narciarskie
  • paski do strzelania
  • KBKS

Lista osób powołanych na zgrupowanie:

  1. Suchodolski Fabian
  2. Brzóska Kacper
  3. Cabała Mateusz
  4. Suchy Oliwia
  5. Prajsnar Martyna
  6. Niedurny Klaudia
  7. Bednarek Jakub
  8. Glejzner Natalia
  9. Pikulski Bartosz
  10. Kufieta Dawid

Trenerzy:

  1. Cyl Agnieszka
  2. Penkała Patryk