Bieg indywidualny- OOM Jakuszyce

Dziś zakończyły się biegi indywidualne na Polanie Jakuszyckiej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Wspaniały wynik Doroty Janeckiej- 8 miejsce, bardzo cieszy, tym bardziej, że jest to najlepszy wynik w jej całym sezonie. Mateusz Bełtowski jako pierwszorocznikowy junior również wywalczył bardzo dobre 17 miejsce i podobnie jak Dorota wywalczył najlepszy rezultat w tej kategorii.

Niestety dwójkę z nich spotkało olbrzymi pech w trakcie zawodów. Karolina Janko po nieszczęśliwym upadku na trasie ma unieruchomiony bark i jej dalsze starty stoją pod znakiem zapytania. Natomiast Agata Książek miała dosyć spore problemy na strzelnicy i z powodu problemów z bronią musiała zakończyć przedwcześnie bieg.

Pozostali nasi zawodnicy walczyli dzielnie i za to im serdecznie gratulujemy!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz