Biathlon dla Każdego

Dziś oficjalnie ruszyła kolejna edycja Biathlon dla Każdego. Zaczęliśmy od naszego miasta. Pomimo niesprzyjającej aury- lało rana, wiało i było mega zimno, zawody się odbyły. Na szczęście bo zawodnicy z naszego klubu bardzo dobrze dziś postartowali. Mieliśmy okazję zmierzyć się z nowymi, ulepszonymi laserówkami, które już wyglądają jak prawdziwe karabiny!

Impreza była naprawdę udana! i na koniec wyszło słoneczko, dzięki czemu dekoracje były jeszcze przyjemniejsze.

Wspaniale, że organizatorzy utworzyli nową kategorię przedszkolaków! Naprawdę maluchy wniosły jeszcze więcej radości w tę imprezę, a radość na podium- rewelacja!

Gratulujemy każdemu, kto dziś stoczył walkę ze swoimi słabościami i mimo złej pogody wstał rano i przyjechał na Stadion Śląski.

Gratulujemy naszym zawodnikom za fajne wyniki i walkę na trasie.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i za to, że sami wzięliście udział w zawodach- również wielkie gratulacje!

A tak przy okazji dziś na podium, na 2gim miejscu w kategorii OPEN kobiet, stanęła była biathlonistka, wielokrotna medalistka Polski, reprezentantka Polski za zawodach międzynarodowych Anna Niemczyk (z d. Borejko). Aniu gratulujemy wyników jak i świetnej formy!

Zdjęcia z imprezy

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz