Zgrupowanie szkoleniowe Kościelisko 2020

W tym roku zgrupowanie zimowe odbędzie się w Kościelisku.

Zakwaterowanie w „Willa Cztery Pory Roku”;  ul. Królewska 41; Zakopane / Kościelisko

http://www.czteryporyroku.pl/

Koszt zgrupowania to 1200zł. płatne na konto klubu do dnia 11.01.2019r., z dopiskiem „składka członkowska 15-26.01.2020”

BNP PARIBAS 05 1750 0012 0000 0000 2703 3137
UKS Statima Biathlon Team

Osoby, które posiadają subkonta wpłacają kwoty na własne konto!


Bardzo prosimy pobrać poniższe dokumenty i do dnia 10.01.2020r. dostarczyć trenerom!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

warunki uczestnictwa w obozie

ZGODA NA LECZENIE

Prosimy aby zawodnicy mieli ze sobą:

  • Legitymację szkolną
  • Kartę chipową- dyskietkę do lekarza
  • Komplet ubrań klubowych
  • Ubrania sportowe zimowe
  • Chusty, czapki, rękawiczki, opaski
  • Odpowiednią ilość bielizny i skarpetek na zmianę- długich nie tylko „stópek” ze względu na otarcia od butów narciarskich- biorąc pod uwagę dwa-trzy treningi dziennie!
  • Kurtki zimowe
  • Dresy, getry, bielizna cieplejsza pod getry i bluzy (ew. termo) bluzy z długim rękawem i inne rzeczy potrzebne na treningi w terenie
  • Softshele i grubsze zimowe spodnie do treningu- narciarskie jak ktoś posiada
  • Buty do biegania (adidasy), buty na zmianę na salę/ siłownie (trampki, tenisówki)
  • Buty do chodzenia zimowe
  • Kto ma w domu zimowe buty narciarskie ten zabiera!!!
  • Klapki bądź kapcie do chodzenia po pensjonacie
  • Kosmetyki: szampon, mydło, pasta do zębów, szczoteczka do zębów
  • 2 ręczniki (duży i mały)
  • Ręczniki i stroje kąpielowe
  • Nerki na picie lub pasy na biodra i bidon (bidony)
  • Komputery, tablety telefony i inne drogocenne rzeczy zabieramy na własną odpowiedzialność
  • Kto ma w domu paski do strzelania

Lista osób powołanych na zgrupowanie:

  1. Jaskólska Martyna
  2. Nalepa Karolina
  3. Ciesek Natasza
  4. Lutowska Julia
  5. Zaczyk Piotrek
  6. Babiński Michał
  7. Babiński Filip
  8. Bednarek Kacper
  9. Bednarski Mateusz
  10. Bednarski Łukasz
  11. Gawłowski Korneliusz
  12. Gawłowski Szymon
  13. Cyl Jędrzej
  14. Grzesiak Matylda
  15. Kotarski Mateusz
  16. Łabędzki Jan
  17. Sprot Julia
  18. Konc Wiktoria
  19. Piwoń Robert
  20. Szyndrowska Paula
  21. Suchy Oliwia
  22. Prajsnar Martyna
  23. Niedurny Klaudia
  24. Bednarek Jakub
  25. Głowniak Sara
  26. Olczyk Laura
  27. Noszczyk Szymon
  28. Tatara Paweł
  29. Glejzner Natalia
  30. Suchodolski Fabian
  31. Penkała Bartosz
  32. Pikulski Bartosz
  33. Kufieta Dawid
  34. Mecler Patrycja
  35. Jęczmyk Agata
  36. Zawadziłło Wiktoria
  37. Woźny Martina
  38. Joanna Stanik
  39. Pawlińska Wanessa- Kumulacja Aktywności
  40. Bzdyra Amelia- Kumulacja Aktywności
  41. Komandera Adam- Kumulacja Aktywności
  42. ……………… Kumulacja Aktywności

Trenerzy:

  1. Cyl Michał
  2. Cyl Agnieszka
  3. Penkała Patryk
  4. Stanik Bartłomiej