Zgrupowanie sierpniowe

W tym roku zgrupowanie sierpniowe odbędzie się w Dusznikach Zdroju.

Zakwaterowanie w

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Strzecha

http://www.osrodekstrzecha.pl/

ul. Górska 12
57-340 Duszniki-Zdrój


Bardzo prosimy pobrać poniższe dokumenty i do dnia 15.07.2020r. dostarczyć trenerom!
(OPRÓCZ OŚWIADCZENIA RODZICA, KTÓRE DOSTARCZAMY W DNIU WYJAZDU!)

KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

Warunki uczestnictwa w obozie

ZGODA NA LECZENIE 

Oświadczenie rodzica COVID-19

Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorów_wypoczynku_dzieci_i_młodzieży

Regulamin uczestnictwa COVID- 19
Regulamin higieny COVID-19

Prosimy aby zawodnicy mieli ze sobą:

  • Legitymację szkolną
  • Kartę chipową- dyskietkę do lekarza
  • Komplet ubrań klubowych
  • Ubrania sportowe letnie
  • Ubrania rowerowe
  • Chusty, czapki z daszkiem, rękawiczki na nartorolki/ rowerowe
  • Odpowiednią ilość bielizny i skarpetek na zmianę- długich nie tylko „stópek” ze względu na otarcia od butów narciarskich- biorąc pod uwagę dwa-trzy treningi dziennie!
  • Kurtki przeciwdeszczowe
  • Dresy, getry, spodenki, koszulki, ew. termo, bluzy z długim rękawem i inne rzeczy potrzebne na treningi w terenie
  • Buty do biegania (adidasy), buty na zmianę na salę/ siłownie (trampki, tenisówki)
  • Buty do chodzenia
  • Kto ma w domu zimowe buty narciarskie ten zabiera!!!
  • Klapki bądź kapcie do chodzenia po pensjonacie
  • Kosmetyki: szampon, mydło, pasta do zębów, szczoteczka do zębów
  • 2 ręczniki (duży i mały)
  • Ręczniki i stroje kąpielowe
  • Nerki na picie lub pasy na biodra i bidon (bidony)
  • Komputery, tablety telefony i inne drogocenne rzeczy zabieramy na własną odpowiedzialność
  • Kto ma w domu paski do strzelania
  • kremy/spraye z filtrem
  • kremy/spraye przeciwko ugryzieniom owadów

Sprzęt potrzebny na zgrupowaniu:

  • nartorolki
  • kije do imitacji
  • kije do nartorolek
  • rowery
  • kaski
  • buty narciarskie
  • ewentualnie ochraniacze
  • paski do strzelania
  • KBKS

Lista osób powołanych na zgrupowanie:

  1. Jaskólska Martyna
  2. Zaczyk Łukasz
  3. Brzóska Kacper
  4. Cabała Mateusz
  5. Kotarski Mateusz
  6. Szyndrowska Paula
  7. Suchy Oliwia
  8. Prajsnar Martyna
  9. Niedurny Klaudia
  10. Bednarek Jakub
  11. Głowniak Sara
  12. Olczyk Laura
  13. Noszczyk Szymon
  14. Tatara Paweł
  15. Glejzner Natalia
  16. Pikulski Bartosz
  17. Kufieta Dawid
  18. Woźny Martina

Trenerzy:

  1. Cyl Agnieszka
  2. Penkała Patryk