OOM zakończone

Zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dobiegły końca.

Były to jedne z trudniejszych startów w ostatnich latach.

Tylko podczas biegu indywidualnego wiatr nie wariował,co ewidentnie przeszkadzało na strzelnicy i na trasie.

Jak wiatr oszczędził bieg indywidualny,tak temperatura i „trudny” i śnieg już nie.

Tak czy inaczej warunki bardzo ciężkie dla wszystkich i jedni radzili sobie z nimi lepiej pozostali troszkę gorzej- taki jest sport.

My kończymy z tarczą. Sztafety pokazały, że jesteśmy dobrze przygotowani i możemy walczyć o najlepsze lokaty.

Sztafeta Juniorów młodszych 🥇w składzie Fabian Suchodolski, Bartosz Pikulski, Bartosz Penkała od samego początku pięknie biegli i wspaniale strzelali. Nie ma co ukrywać, każdy z nich poradził sobie koncerowo z szalejącym wiatrem i w rezultacie wygrana z bardzo duża przewagą.

Sztafeta juniorek zakończyła na 4 miejscu, co jest bardzo dobrym wynikiem, patrząc również, a może przede wszystkim na jakość wykonanej pracy i piękna walkę. Dziewczeta,w składzie Wiktoria Zawadziłło, Agata Jęczmyk,Martina Woźny ogromne gratulacje!

Wczorajsze biegi indywidualne można podsumować „polegliśmy nartami”. Niestety przez zmieniające się warunki nie udało nam się wybrać optymalnego sprzętu i ten zamiast pomagać, bardzo przeszkadzał.

Same rezultaty nie były najgorsze :

Bartosz Penkała 🥉

Wiktoria Celczyńska 🥉

Fabian Suchodolski 5 miejsce

Kacper Brzóska 6 miejsce

Mecler Patrycja 8 miejsce

Glejzner Natalia 9miejsce

Zawadziłło Wiktoria 10 miejsce

Kończymy zawody z dorobkiem:

1 złoto 🥇

7 brązów 🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉

Gratulacje dla zawodników.

Wywalczyliście 2 miejsce w klasyfikacji województw (łącznie z klubami BLKS Żywiec, AZS AWF Katowice, UKS Lider, UKS Strzał Wodzisław Śląski)

5 miejsce dla naszego Klubu.

Dziękujemy za obecność rodziców, wsparcie i doping.