Mistrzostwa Polski na nartorolkach

W weekend 20-22.09.2019r. w Czarnym Borze zostały rozegrane Mistrzostwa Polski na nartorolkach.

Znakomina atmosfera, która panowała na stadionie biathlonowymi, sprzyjała całkiem dobrym wynikom.

W biegu sprinterskim Patrycja Mecler zdobyła zloto i to był niestety jedyny medal dla naszego Klubu pierwszego dnia zawodów. Dobrze spisała się również debiutancka Natalia Glejzner zajmując 6m-ce oraz Wiktoria Zawadziłło, która ukończyła na 5 pozycji.

Zbyt wiele kar, nie pozwoliło naszym pozostalym zawodnikom powalczyć o czołowe miejsca.

Na szczęście są to bardzo zdeterminowani młodzi ludzie i już w biegu indywidualnym pokazali się z bardzo dobrej strony, gdzie praktycznie każdy z nich strzelił na swoje możliwości, każdy spisał się biegowo bardzo dobrze-patrząc na okres przygotowawczy dodałbym jeszcze jedno „bardzo” i rezultaty były znakomite

9 m-ce Dawid Kufieta

Tak najbardziej cieszy fakt, że cała ekipa potrafiła w ostatnich zawodach sezonu letniego wystartować na mierze swoich możliwości i sprawdzić się w warunkach startu, ostatni raz przed sezonem zimowym.

Gratulujemy i cieszymy się z dobrze wykonanej pracy!

Dziękujemy za wspaniałą organizacje zawodów i za transmisję startów. Kto nie widział- polecamy!