Zawody krajowe

Podsumowanie Mistrzostw Polski w crossie

Zakończyliśmy Mistrzostwa Polski w crossie. To były bardzo udane dla nas zawody. Oczywiście jak to w sporcie, nie obyło się bez wpadek i indywidualnych niepowodzeń, ale któż przez te 3 dni tego nie doświadczył? JakoCzytaj dalej

0 komentarzy

Mistrzostwa Polski cross

Zmianie uległ termin rozgrywanie Mistrzostw Polski. Wyjeżdżamy we wtorek, 27.06.2017r. w godzinach popołudniowych: 17:00 na ul. Śląskiej 3, 17:15 na ul. Harcerskiej 2. Poniżej lista osób wyjeżdżających na Mistrzostwa Polski(wraz z opłatami) oraz informacja odCzytaj dalej

Biathlon dla Każdego Chorzów

W dniu dzisiejszym ponownie odbyły się w Chorzowie zawody z edycji Biathlon Dla Każdego. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Pomimo niesprzyjającej pogody i tak pokazaliśmy że stać nas na dobre wyniki. Wyniki zawodów: I kilkaCzytaj dalej

Karliki z kolejnymi sukcesami na Pucharze Polski

Dziś w drugi dzień zmagań w Dusznikach Zdroju, Karolina Janko i Patrycja Mecler wywalczyły drugie Mistrzostwo! Bartosz Penkała poprawił strzelanie i zajął wspaniałe 3 miejsce! Tuż za podium uplasowały się Wika Celczyńska i Natala Glejzner,Czytaj dalej

Puchar Polski w Dusznikach Zdroju

Za nami pierwszy dzień zmagań w biathlonie letnim- Puchar Polski. Wspaniałe złotka dla Karoliny Janko i Patrycji Mecler, za które serdecznie gratulujemy. Dobre miejsca uzyskali również Natan Celmer, o włos od podium- 4miejsce; Łukasz Jedziniak,Czytaj dalej

Puchar Polski w biathlonie letnim

W dniu 9.05.2017 o godzinie 7:00 zbiórka pod magazynem na ul Harcerskiej. Wyjazd na Puchar Polski. Każdy z listy zobowiązany jest pobrać poniższy dokument, wydrukować i uzupełnić, badania sportowo-lekarskie mamy tak więc tą część nieCzytaj dalej

Zadole – podsumowanie

W dniu 03.06.2017 miało miejsce podsumowanie II Edycji biegów przełajowych Grand Prix MOSIR Katowice. Poprzez ogromne zaangażowanie naszych zawodników klub uplasował się po raz kolejny na I miejscu zdobywając 4025 pkt. Przewaga nad drugim miejscemCzytaj dalej

W dniach 9-11.06.2017r. w Dusznikach Zdroju odbędzie się Puchar Polski w biathlonie letnim- cross. Poniżej lista osób, które będą uczestniczyły w wyjeździe. 1.       Bełtowski Mateusz Junior 2.       Biniecki Jakub Młodzik młodszy 3.       Celczyńska Wiktoria JuniorkaCzytaj dalej

Biathlon dla każdego Żory i Zabrze

W miniony weekend odbyły się kolejne edycje Biathlon-u dla każdego w Żorach i Zabrzu. Nasi zawodnicy nie zawiedli, mimo że jako takiego wyjazdu klubowego nie było. Znów możemy pochwalić się nie tylko wysoką frekwencją aleCzytaj dalej