Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych

  1. Iw dniach 8-11.03.2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych, finał zawodów Celuj w Igrzyska.

Wyjazd będzie w dniu 8.03 we wczesnych godzinach porannych sprzed magazynu na ul. Harcerskiej.

Wyjazd dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Chorzów.

Dla każdego zawodnika zakwalifikowanego na MP przygotowaliśmy różne plany przedstartowe, które przebiegają w następującym porządku:

16.02.2018 wyjazd treningowy na Kubalonkę 8osób(Janko,Penkała,Pikulski,Sigulski,Jęczmyk,,Mecler,Szatańska,Kozłowski/Glejzner)

18.02.2018 wyjazd treningowy na Kubalonkę każdy z listy n/w na MP+ chętni

20-21.02 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików- Kubalonka

28.02.2018 Mistrzostwa Śląska w biegach narciarskich Kubalonka (zawodnicy wytypowani w późniejszym czasie)

1-2.03.2018 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Młodszych Kubalonka każdy z roczników 2002 i młodsi + Celczyńska i wybrani/ne juniorki i juniorzy

2-4.03 Puchar Polski Kościelisko 14osób(Celczyńska,Penkała,Pikulski,Sigulski,Jęczmyk,,Mecler,Szatańska,Kozłowski,Glejzner,Seifried, Niedurny, Bąk,Juszczak,Andruszkiewicz)

5,6ewentualnie zamiennie 7.03.2018 wyjazd treningowy na Kubalonkę każdy z listy n/w na MP (wyjazd będzie zorganizowany w zależności od samopoczucia zawodników)

Lista osób zakwalifikowanych na MP łącznie z opłatami. (Opłaty uzależnione od dotychczasowych wyników oraz zaangażowania w trening)

Osoby oznaczone gwiazdką będą eliminowały się na zawodach WMM,WMMmł,PP

Bardzo prosimy o potwierdzanie obecności do dnia 18.02.2018(sms na numer tel. trenerki Agnieszka 607-137-759), osoby które nie potwierdza swojej obecności będą automatycznie wykreślane z listy.

Wszelkie pytania należy kierować do trenera Michała 501-739-589

Lista juniorów Kwota
1 Janecka Dorota 100
3 Kosowska Ewa 200
4 Janko Karolina 0
5 Celczyńska Wiktoria 0
6 Woźny Martina 100
Lista młodzików:
1 Jęczmyk Agata 0
2 Kowal Martyna 250
3 Szatańska Nikola 100
4 Kłobusińska Karolina 250
5 Mecler Patrycja 0
6 Glejzner Natalia 100
7 Niedurny Klaudia 100
8 Penkała Bartosz 0
9 Stelmaszewski Daniel 100
10 Pikulski Bartosz 0
11 Kozłowski Dawid 100
12 Biniecki Jakub 250
13 Orliński Adrian 250
14 Sigulski Tymoteusz 0
15 Tatara Paweł 100
16 Sławiński Ksawery 100
17 Ligocki Mateusz 100
18 Bednarek Jakub 100
19 Seifried Natalia 250
20 Bąk Kasia*
21 Juszczak Ania*
22 Andruszkiewicz Natalia*
23 Głowniak Sara*

Dodaj komentarz