Zgrupowanie szkoleniowe Duszniki Zdrój

W dniach 27.01-6.02.2018r. organizujemy zgrupowanie szkoleniowe dla zawodników naszego klubu.

Zbiórka na wyjazd 27.01 o godz 8.00 spod magazynu na ul. Harcerskiej.

Zakwaterowanie w Domu Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju.

Kto zainteresowany do pobrania zgłoszenie wypoczynku tutaj

Poniżej lista rzeczy niezbędnych na obóz:

• Legitymację szkolną
  • Kartę chipową- dyskietkę do lekarza
  • Paszport lub/i dowód osobisty
  • Komplet ubrań klubowych
  • Chusty, czapki, rękawiczki;
  • Odpowiednią ilość bielizny i skarpetek na zmianę- długich nie „stópek” ze względu na otarcia od butów- biorąc pod uwagę dwa-trzy treningi dziennie!
  • Kurtki przeciwdeszczowe i zimowe.
  • Dresy, getry, koszulki, spodenki, bluzy z długim rękawem i inne rzeczy potrzebne na treningi w terenie
  • Buty do biegania (adidasy), buty na zmianę na salę/ siłownie (trampki, tenisówki)
  • Buty do chodzenia(zimowe!)
  • Kto ma w domu buty narciarskie ten zabiera!!!
  • Klapki bądź kapcie do chodzenia po pensjonacie
  • Kosmetyki: szampon, mydło, krem do twarzy, pasta do zębów, szczoteczka do zębów
  • 2 ręczniki (duży i mały)
  • Kąpielówki, stroje kąpielowe
  • Gry planszowe, książki do czytanie, ewentualnie książki do nauki

Komputery, tablety telefony i inne drogocenne rzeczy zabieramy na własną odpowiedzialność

Jeśli dziecko przyjmuje leki, jest uczulone, źle znosi podróż proszę zrobić dla trenerów rozpiskę i przygotować mini apteczkę ze stałymi lekarstwami do przyjmowania!!!

Każdy wyjeżdżający musi wypełnić kartę obozową dostępną tutaj. Kto jeszcze tego nie zrobił bardzo proszę mieć uzupełnione najpóźniej do dnia wyjazdu.

Poniżej lista osób na wyjazd bardzo proszę zwrócić uwagę czy nikogo nie brakuje.

Lista osób biorących udział w zgrupowaniu