Spotkanie z władzami miasta Chorzów

W tym roku aż 16 zawodników z naszego Klubu za wybitne osiągnięcia sezonu 2017,zostało zaproszonych na spotkanie z władzami miasta Chorzów. Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy dumni, że w tak dużej liczbie będziemy mogli wystąpić przed Prezydentem Miasta.

W zeszłym roku nagrodzono 9 osób z naszego Klubu, tak więc progres zanotowaliśmy ogromny:)

Uroczyste spotkanie odbędzie się 27.11.2017r. o godzinie 17.00 w MDK „Batory” w Chorzowie przy ulicy St. Batorego 6
Wyróżnieni zawodnicy to:

1. Patrycja Mecler
  2. Nikola Szatańska
  3. Natalia Glejzner
  4. Karolina Janko
  5. Wiktoria Celczyńska
  6. Dorota Janecka
  7. Martina Woźny
  8. Agata Jęczmyk
  9. Oliwia Rybacka
  10. Bartosz Penkała
  11. Bartosz Pikulski
  12. Dawid Kozłowski
  13. Tymoteusz Sigulski
  14. Natan Celmer
  15. Marcin Kos
  16. Mateusz Bełtowski

Ponieważ już teraz wiemy, że większości zawodników z tej listy nie będzie na spotkaniu, serdecznie zapraszamy rodziców, do odbioru za młodzież nagród.

Przypominam, że do dnia 22.11 należy dostarczyć do Urzędu Miasta wypełnione oświadczenie!