Sportowe wakacje- lista rzeczy potrzebnych na wyjazd

Wyjazd na Sportowe wakacje w dniu 13.08.2017, zbiórka ul. Harcerska 2 – pod magazynem, Chorzów; godzina. 7:45; powrót w dniu 22.08.2017

Dzieci muszą zabrać ze sobą:

– wypełnioną kartę kwalifikacyjną podaną w poprzednich wpisach oraz podpisany przez rodzica/ opiekuna prawnego jakie lekarstwa można podać dziecku w razie przeziębienia, bólu brzucha, głowy, zęba itd.

oświadczenia sportowe wakacje

nowa-karta-polanica

– legitymacje szkolną

– 2x buty sportowe, sandały sportowe, klapki prysznicowe, obuwie zmienne do chodzenia po ośrodku