Puchar Polski w biathlonie letnim

W dniach 9-11.06.2017r. w Dusznikach Zdroju odbędzie się Puchar Polski w biathlonie letnim- cross.

Poniżej lista osób, które będą uczestniczyły w wyjeździe.

1.       Bełtowski Mateusz Junior
2.       Biniecki Jakub Młodzik młodszy
3.       Celczyńska Wiktoria Juniorka młodsza
4.       Celmer Natan Junior
5.       Fornalczyk Julia Młodziczka młodsza
6.       Glejzner Natalia Młodziczka młodsza
7.       Gołębiowska Inga Młodziczka młodsza
8.       Halladin Alicja Młodziczka młodsza
9.       Janecka Dorota Juniorka młodsza
10.   Janecki Kamil Młodzik
11.   Janko Karolina Juniorka młodsza
12.   Jedziniak Łukasz Junior młodszy
13.   Jęczmyk Agata Młodziczka
14.   Juniewicz Alicja Młodziczka
15.   Kowal Martyna Młodziczka
16.   Kozłowski Dawid Młodzik młodszy
17.   Ligocki Mateusz Młodzik młodszy
18.   Mecler Patrycja Młodziczka młodsza
19.   Niedurny Klaudia Młodziczka młodsza
20.   Orliński Adrian Młodzik młodszy
21.   Penkała Bartosz Młodzik młodszy
22.   Pikulski Bartosz Młodzik młodszy
23.   Rybacka Oliwia Młodziczka
24.   Sigulski Tymek Młodzik młodszy
25.   Sławiński Ksawery Młodzik młodszy
26.   Skolik Patryk Junior młodszy
27.   Stelmaszewski Daniel Młodzik młodszy
28.   Szatańska Nikola Młodziczka młodsza
29.   Woźny Martina Młodziczka
30.   Zaremba Rafał Junior młodszy
Rezerwa:  
31.   Kłobusińska Karolina Młodziczka młodsza
32.   Kos Marcin Junior

Program zawodów

9.06.2017 TRENING OFICJALNY
15.30-17.30 Trening Oficjalny wszystkich kategorii wiekowych
19.00 Zebranie trenerów- losowanie
10.06.2017 BIEGI SPRINTERSKIE
10.00-10.25 Przystrzeliwanie broni (Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi)
10.30-10.50 Przystrzeliwanie broni (Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze)
11.00 Start do biegów sprinterskich 4km- Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi
11.45 Start do biegów sprinterskich 3km- Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze
12.30-12.50 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy, Młodziczki)
12.55-13.20 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy Młodsi, Młodziczki młodsze)
13.30 Start do biegów sprinterskich 2,5km- Młodzicy, 2km- Młodziczki
14.30 Start do biegów sprinterskich 1,5km- Młodzicy młodsi, Młodziczki młodsze
15.15 Dekoracja za miejsca 1-6
11.06.2017 BIEGI POŚCIGOWE  (interwał startowy 5 sekund)
9.00-9.25 Przystrzeliwanie broni (Seniorzy, Juniorzy, Juniorzy młodsi)
9.30-9.50 Przystrzeliwanie broni (Seniorki, Juniorki, Juniorki młodsze)
10.00 Start do biegów pościgowych 6km- Seniorzy, Juniorzy
10.30 Start do biegów pościgowych 4km- Juniorzy młodsi
11.00 Start do biegów pościgowych 5km- Seniorki, Juniorki
12.00 Start do biegów pościgowych 4km- Juniorki młodsze
12.30-12.50 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy, Młodziczki)
12.55-13.20 Przystrzeliwanie broni (Młodzicy młodsi, Młodziczki młodsze)
13.30 Start  do biegów pościgowych 3km- Młodzicy
14.00 Start do biegów pościgowych 2,5km- Młodziczki
14.30 Start do biegów pościgowych 2km- Młodzicy młodsi
15.00 Start do biegów pościgowych 2km- Młodziczki młodsze
15.45 Dekoracja za miejsca 1-6

Dodaj komentarz